Moda

Yazın Bitmeyen Trendi Yırtık Kot Şort

Rahatlık sağlaması bir yana görünümü ile de şıklığın bir parçası olan yırtık kot şort kıyafetinizi nasıl daha değişik kombinasyonlar ile zenginleştirebiliriz? Bunu pahalı aksesuarlar desteği elbette yapmamız mümkün, ancak amacımız farklı bir kombinasyon oluşturmaksa, kendi stilimizi yeniden yaşatabiliriz.

 

Yazın Bitmeyen Trendi Yırtık Kot Şort
Yazın Bitmeyen Trendi Yırtık Kot Şort

Uyumu Hangi Aksesuarlar İle Tamamlayabilirsiniz?

Yaz ayları ile birlikte saklandıkları yerden çıkan yırtık kot şortların verdiği rahatlığı hepimiz biliyoruz. Rahatlığı değil sadece, giymeye başladığımız andan itibaren üzerimizde duran ana kıyafet olduğunun da farkındayız. Öyleyse kıyafetimize uygun diğer giyim aksesuarlarını yanına eklemeye başlayabiliriz.

Saatten başlayacak olursak, spor bir saat bu kıyafetle uyum için idealdir. Saatin renginin ise pek önemi yok, yırtık kot şort her renkle kombin oluşturacak bir kıyafet. Saatte marka tercihini kullanabilirsiniz.

Desenli ya da desensiz düz renk ve sade tasarımı olan bir çanta ile uyum yakalayabileceğiniz gibi, kısa omuz askısı olan daha çok sportif hava veren büyük çantalarda bu kombinin içinde harika duracaktır.

Yazın Bitmeyen Trendi Yırtık Kot Şort
Yazın Bitmeyen Trendi Yırtık Kot Şort

Yaz aylarında olmamız nedeniyle güneş gözlüğü zaten yanımızdan ayırmadığımız bir aksesuar, bu aksesuarın marka seçimi size kalmış. Bu konuda kendi zevkinize güvenebilirsiniz.

Ayakkabı seçeneğini ise sona sakladık. Spor bir ayakkabı ile yakalayabileceğiniz rahatlığı, topuklu ayakkabı ile yakalamayabilirsiniz. Ancak yırtık kot şort size topuklu ayakkabı ile de ayrı bir hava kazandıran nitelikte bir kıyafet.

Modası geçmeyen yırtık kot şortlarda önemli olanın kıyafet uyumu olduğunu söylemeye gerek yok sanırız. Sizin ise tek yapmanız gereken biraz moda ile bu kıyafeti zenginleştirmek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Hem rahat hem de çok şık ve modern duruyor. yazın en çok giyip kullandığım kıyafetlerden birisi yırtık kot şortlar. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu