Moda

Yazın Hangi Renk Giysiler Kombinlenmelidir?

Yazın hangi renk giysiler kombinlenir sorusu yaz aylarının gelmesi ile birlikte en çok araştırılan şeyler arasındadır. Özellikle kadınlar tarafından en çok merak edilen soruya sizler için cevaplar aradık.

Yazın hangi renk giysiler kombinlenir? Herkes tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaktadır. Her zaman yaz ayları geldiği zaman cıvıl cıvıl renkler gelir akıllara. Renkler ile kombin nasıl yapılır? sizlere bahsedeceğim.

Sarı ve Yeşil Kombini

Sarı rengi her zaman yazın oldukça sık tercih edilen bir renktir. Sarı renginin yanına en güzel yeşil yakışmaktadır. Yeşilin bütün tonları sarı ile kombin yapıldığı zaman harika bir kombin olmaktadır. Yazın gelmesi ile kombin arayanlara en güzel önerilerden birisi sarı ve yeşil kombini dir. Herhangi bir mavi bir kot pantolon dahi giyseniz üzerine sarı bir bluz ile harika bir kombin elde edersiniz. Altına harika bir yeşil ayakkabı işte hoş ve şık bir kombin.

Pembe ve Açık Mavi Kombini

Her zaman pembe ve açık mavi harika bir kombin olmuştur. Özellikle yaz aylarında pastel tonları ile çok tercih edilmektedir. Pembe bir bluz altına açık mavi bir kot ya da keten pantolon harika bir kombin yapmış olursunuz.

Mavi ve Kırmızı Kombini

Vazgeçilmeyen renk kombini olan mavi ve kırmızı her mevsim oldukça sık tercih edilmektedir. Hangi mavinin tonu olursa olsun kırmızı ile çok uyumlu olmaktadır. Özellikle de kot mavisi ile kırmızı hoş ve şık bir kombin olmaktadır.

Turkuaz ve Sax Mavisi Kombini

Sax mavisini turkuaz ile kombin yaptığınız zaman muhteşem bir kombin olmaktadır. Özellikle de yaz aylarında insanların içini ısıtan renk kombinlerinden birisidir.

Mavi ve Turuncu Kombini

Mavinin yakışmadığı bir renk yoktur. Her rengin yanına yakışan mavi turuncu ile  de yaz aylarına damgasını vurmaktadır. Özellikle mavi kot pantolonun üzerine turuncu bir krep bluz altına yine turuncu bir ayakkabı harika bir kombin olur.

Bordo ve  Vizon Kombini

Ne kadar bordo kış rengi olsa da vizon rengi ile uyumu bir harikadır. Özellikle bordo bir pantolon ve üzerine vizon bir gömlek şık bir kombin olmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu