Moda

Yüksek bel Pantolon Nasıl Kombinlenir?

 

Yüksek bel Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Son zamanların moda akımı içerisinde yer bulan yüksek bel pantolon modelleri bayanların günlük yaşantı da en çok tercih etmiş oldukları ürünler arasında yer almaktadır. Fakat çoğu zaman bayanlar yüksek bel pantolonları gün içerisinde kullanırken nasıl kombinleyeceği konusunda net ve kesin bilgilere sahip olmadığından dolayı yanlış kombinler yapılabilmektedir. Doğu kombin yapıldığı takdirde fiziksel görüntünüzü de iyiden iyiye değiştirmeniz de aynı zamanda mümkün olacaktır.

Kısa üst (Crop Top): Yüksek bel pantolon ile ikili bir bütünlük oluşturan en trend parçalar arasındaarasında yer almaktadır. Mutlaka yüksek bel pantolonlar ile kombinlenmesi gerekmektedir. Bu sayede fiziki görüntünüzün hem daha sade hem de aynı zamanda da iddialı olması da son derece kolay olacaktır.

Gömlek: Yüksek bel pantolonların ortaya çıkması ve daha güzel bir görünüme dönüşmesi adına gömlek en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Her çeşit gömlek tarz ile yüksek bel pantolonlar kusursuz bir şekilde kombinlenebilmektedir. Kareli, iki renkli ya da sade gömlekleri yüksek bel pantolonlarınız ile beraber kullanmaya başlayabilirsiniz. Üste bedenin normalden daha uzun görünmesine yardımcı olan bu görünüm son zamanlarda bayanlar tarafından da oldukça fazla tercih edilmektedir. 2015 Yüksek Bel modası içerisinde yer alan bu tür pantolonları aynı zamanda küçük çantalar ile de kullanmanızı öneririz. Bu sayede göze batan bir durum olmadan daha şık olacaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu