Güzellik

Yüz Yogası nedir?

Cildinizde bazı durumlardan şikayetçi olabilirsiniz.
Ancak cerrahi müdahalelerden korktuğunuz için kendinizi kötü hissetmenize neden olan bu durumlardan bir türlü kurtulamıyor musunuz?
İşte size bu yazımızda doğal yöntemlerle uygulanacak bir işlem dizisinden bahsedeceğiz.
Ameliyatsız olarak yapılabilecek olan birtakım yüz egzersizleri sayesinde yıpranmış ciltten kurtulabileceğinizin müjdesini veriyoruz.
Yüz yogası adı verilen ve her bölge için ayrı hareketleri gerektiren bu egzersiz programını eksiksiz ve hatasız bir şekilde uyguladıktan sonra faydalı sonuçlar alabilirsiniz.
Kaş altları, ortası, yanak bölgesi, gıdılar ve bu bölgelerde meydana gelecek olan sarkmaları engelleyen ve iyileştiren yüz yogası sayesinde hayalinizdeki kusursuz cilde kavuşabilirsiniz.

2,1
Yüz Yogası nedir?

Aynı zamanda bazı araç ve gereçleri de yüz yogası yaparken kullanmanız gerekir.
Bir örnekle bu durumu açıklayacak olursak, dudağın hemen üzerinde meydana gelmiş olan kırışıklıklardan kurtulabilmek için yapmanız gereken yüz yogası hareketlerinde bir adet kaleme ihtiyacınız olabilir.
Dudağınız ile burnunuzun arasındaki bölgede bu nesneyi döndürerek gezdirmeniz sonucunda dudak bölgesine yüz yogasını uygulamış olacaksınız.
Gördüğünüz gibi gayet basit olan bu tür hareketlerin benzerlerini yüzünüzün her bir noktasına uygulayabileceksiniz.
Ağrı, sızı, yara vs. durumları olmadan kırışıklıklardan kurtulmak ve genç bir yüze sahip olmak için mutlaka önerilerimizi dikkate alın diyoruz.

2,2
Yüz Yogası nedir?

Bu yazımızda verdiğimiz dudak çevresindeki kırışıklıklardan kurtulma örneğinde olduğu gibi, diğer bölgeler için de hangi hareketleri uygulayarak yüz yogası yapabileceğinizi merak ediyorsanız sizin için hazırlamış olduğumuz muhteşem yazı dizimizi okumaya devam edin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu